KONST / Litografier / Färglitografi 14687590
nr 1468 7590
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad EA, Skärgårdsauktion. Färglitografi, bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:43:46
21/5 14:31:07
500 kr
23/5 19:17:07
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö